Gautam Gambhir i Toyota Corolla

Gautam Gambhir i Toyota Corolla

Gautam Gambhir jest uznawany za jedną z najbardziej agresywnych i utalentowanych osobistości sportowych na świecie. Ikona krykieta reprezentowała drużynę Indii jako otwierający przez ponad 5 lat i zdobyła znaczną liczbę punktów we wszystkich formatach gry. Na boisku, ten lewy obrońca znany jest z bezwzględnego stylu gry przeciwko najgroźniejszym graczom na świecie. W życiu prywatnym Gautam Gambhir jest spokojny i lubi spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Niewiele osób wie, że ten krykiecista jest fanatykiem motoryzacji i posiada wiele samochodów z całego świata. Wśród nich jest kultowy sedan od japońskiego giganta motoryzacyjnego - Toyota Corolla.

Gautam Gambhirs Toyota Corolla

toyota

Ten model firmy jest uważany za idealny samochód do krykieta i jest w posiadaniu wielu sportowców zarówno w Indiach, jak i za granicą. Leworęczny pałkarz używa tego sedana jako codziennego pojazdu i lubi planować w nim długie wycieczki. Auto eksperci uważają, że ten konkretny model jest jednym z najbardziej błyskotliwie zaprojektowanych samochodów Toyota w Indiach ze względu na jego modish funkcje i moc-packed wydajność. Toyota Corolla jest na rynku krajowym od wielu lat i została kilkakrotnie zmodernizowana przez firmę. Gautam Gambhir jest właścicielem modelu Altis tego sedana, który występuje zarówno w wersji z silnikiem wysokoprężnym, jak i benzynowym.

Benzynowa wersja Toyoty Corolli Altis wyposażona jest w solidny silnik 1,8 litra VVTi, który jest w stanie wykrzesać moc 138 KM i maksymalny moment obrotowy 175 Nm. Silnik ten współpracuje ze standardową 6-biegową manualną skrzynią biegów oraz 7-biegową sekwencyjną automatyczną skrzynią biegów CVT-i. Wariant benzynowy jest w stanie osiągnąć 100 kmph znak z postoju w nieco poniżej 11 sekund i szczyci się prędkością maksymalną prawie 195 kmph. Z drugiej strony, model diesel jest wyposażony w silnik typu D-4D z systemem inter-cooler. Ten silnik jest w stanie churn moc skromne 88 KM z maksymalnym momentem obrotowym około 205 Nm. Silnik wysokoprężny jest dostępny tylko z 6-biegową manualną skrzynią biegów, która pomaga samochodowi osiągnąć oszczędność paliwa na poziomie ponad 21 kmpl.

Wśród wszystkich samochodów Toyoty w Indiach, ten sedan oferuje świetny stosunek jakości do ceny w zakresie Rs. 12 lakh - Rs. 16 lakh. Toyota Corolla jest jednym z najbardziej popularnych samochodów gwiazd w Indiach i jest częścią modeli kolekcji wielu znanych osobistości w kraju. Ten sedan jest zapakowany z najlepszych w swojej klasie funkcji aktywnej reakcji wspomagania kierownicy montowane z konsolami, nowy system infotainment, kierowca regulowana wysokość fotela i bezkluczykowe wejście. W samochodzie jest dużo miejsca na głowę, nogi i ramiona, a jego fotele zapewniają najwyższy komfort pasażerom na długich trasach. Dealerzy firmy wierzą, że ten sedan jest jednym z najlepiej sprzedających się samochodów Toyoty w Indiach i w znacznym stopniu przyczynił się do ogromnego znaczenia producenta samochodów na krajowym rynku motoryzacyjnym.